Kurumsal

NAVSIS

Hakkımızda

NAVSIS Savunma Teknolojileri Türk savunma sanayimizin projelerinde; sistem mühendisliği, entegre lojistik destek, proje yönetimi, savaş sistemleri mühendisliği, askeri gemi inşa faaliyetleri, tersane kurulum faaliyetleri, temel harp nevileri konsept çalışmaları, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlamak amacıyla 2021 yılında kurulmuştur.

Öncelikli hedefimiz; milli projelerde yer alarak, sahip olduğumuz 20 yılı aşkın savunma sanayii tecrübemizi ulusal güvenliğimize katkı sağlayacak çözümler üretmek için kullanmaktır.

Savunma sanayii için ürettiğimiz çözümleri ölçeklendirip, çeşitlendirerek özellikle ticari denizcilik alanında da hizmetlerimizi yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

Türk savunma sanayiinin uluslararası pazardaki payını arttırmak için ihracat odaklı çalışmalarımızı da yoğun olarak sürdürüyoruz.

İş birlikleri ve ortaklıkların paydaşlara katkı sağladığına inanıyoruz. Bu nedenle hedeflerimize uygun iş birlikleri ve ortaklıklara açığız.

navsis submarine

20 yılı aşan tecrübe

NAVSIS

Kurucular

zafer ıspartalı

Zafer ISPARTALI

Kurucu Ortak
kurucu-360x360

Ahmet Yasin ERDOĞAN

Kurucu Ortak

NAVSIS

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA
HAZIR MISINIZ!

Savunma Sanayi Projelerinizin tüm alt disiplinleri ile müşteri ilişkileri konusunda en uygun çözümleri üreteceğimize inanıyoruz.

Görüşmek için İletişim Bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

NAVSIS

Politikalarımız

Kalite Politikamız Bilgi Güvenliği Politikamız KVKK ve Gizlilik Politikamız İK Politikamız
Yurt içi ve yurt dışı projelerde rekabetçi, yenilikçi, ileri teknoloji odaklı ürün ve hizmet çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek yer aldığımız projelere değer katmaktır.
Özellikle savunma sanayi projeleri için bilgi üreten bir kurum olarak bilginin güvenliğinin sağlanması NAVSIS için de çok önemlidir. Bu nedenle TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gereksinimlerini sağlayacak şekilde bir alt yapı tesis etmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Küresel ölçekli savunma sanayi projeleri dahil olmak üzere yer alacağımız tüm projeler için hem NAVSIS tarafından hem de müşterilerimiz tarafından üretilmiş/üretilecek bilginin güvenlik ihtiyaçlarının farkında olarak çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir. NAVSIS, bilgi güvenliği yönetim sisteminin bu politikada belirtilen hedeflere uygun olarak kurulması, işletilmesi, kontrolünün yapılması ve sürekli iyileştirilmesi için her türlü yapısal düzenlemeyi gerçekleştirmeyi hedef edinmiştir.

Kişisel verilerin korunması ve gizlilik politikamız 6698 sayılı
Kı̇şı̇sel Verı̇lerı̇n Korunması Kanunu hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.
Söz konusu kanunun tam metinine buradan ulaşabilirsiniz.

Hedeflerimize ulaşmayı sağlayacak nitelikteki insan kaynağını karşılamak maksadıyla; - İşe alım, eğitim, kariyer yönetimi, özlük hakları gibi konularda sürekli gelişerek iyileşen süreçler oluşturmak, - Personelimiz için en iyi çalışma ortamını tesis etmek ve motivasyonu yüksek, aidiyet değerleri gelişmiş bir ekip yaratmak, - Değişime açık ve şeffaf bir yönetim sistemi uygulayarak özellikle liderlik özelliği gelişmiş insan kaynağı yetiştirmek konusunda bir marka haline gelmek, en önemli hedeflerimiz olacaktır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
X