Bakım/Onarım/Modernizasyon

update-blog3
Bakım / Onarım / Modernizasyon

Askeri ve ticari deniz platformlarının Bakım/Onarım/Modernizasyon faaliyetleri için teknik/konsept çözümler üretiyor ve ürünlere yönelik olarak saha uygulamaları sağlıyoruz.

Platform projelerinde üretici firmalar ve müşteri ile koordineli olarak «Bakım Konsepti» belirlenmesi çalışmaları yapıyor ve Ömür Devri Yönetimi kapsamında son kullanıcının operasyonel ihtiyaçlarını da kapsayacak şekilde Bakım Planlarını oluşturuyoruz.
Planlı Bakım Sistemi Kurulması
Sistem/Cihaz/Ekipman Konfigürasyonu
Bakım Planlarının Oluşturulması
Gemi Seviyesi ve Onarım Kuruluşu Seviyesi Bakımların Belirlenmesi
Ömür Devri Yönetim Planlarının Oluşturulması
Destek Kalibrasyon Test ve Ölçü Aletleri Planlarının (DKÖT) Oluşturulması
Gemi ve Sahil Seviyesi Yedek Malzeme Analizi

Platformların operasyonel kriterler doğrultusunda Yarı Ömür Modernizasyon ihtiyaçlarının tespit edilmesi, teknik isterlerin belirlenmesi ve modernizasyon planının oluşturulması çalışmalarını yapıyoruz. 

Sistem/cihaz/ekipman bazlı modernizasyon çalışmalarına teknik destek sağlıyor ve ürün seçimi ile platforma entegrasyon süreçlerinde müşteri/kullanıcı taleplerine uygun çözümler üretiyoruz.

Maliyet Etkinlik Sağlanması
Proje Takvimi Oluşturulması
İş Dağılım Ağaçlarının Oluşturulması
Eğitimlerin Planlanması ve İcra Edilmesi
Teknik Dokümantasyon Çalışması
Lojistik Veri Çalışması

Planlı Bakım Sistemi kapsamında devam eden bakımlar için ihtiyaç duyulması halinde işçilik dahil olmak üzere teknik destek sağlıyoruz.

Yeni inşa gemilerinde ekipman montajından gemi teslimine kadar geçen süre içerisinde gemi üzerinde uygulanması gereken bakımlara yönelik olarak Bakım Yönetim Sistemi teşkil edilmesini ve talep edilmesi halinde gemi üstü bakımların yapılması için işçilik ve malzeme desteği sağlıyoruz. 

Her türlü arıza onarım faaliyeti için mühendislik desteği sunuyor ve talep edilmesi halinde yerinde keşif ve müdahale hizmeti sağlıyoruz.

Keşif Hizmeti
Arıza Değerlendirmesi ve Onarım İhtiyaçlarının Belirlenmesi
Onarım Çözümleri Oluşturulması ve Teklif Sunulması
İşçilik Desteği
Mühendislik Desteği
Malzeme Desteği

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
X